Başarılarımız

AMPUTE FUTBOL BRANŞI:

Ampute Futbol 1.Lig 2011-2012 Sezonu 1.incisi (Namağlup Şampiyon)

Ampute Futbol Süper Lig 2012-2013 Sezonu 5.incisi

Ampute Futbol Süper Lig 2013-2014 Sezonu 4.üncüsü

Ampute Futbol Türkiye Kupası 2013-2014 Sezonu 4.üncüsü

Ampute Futbol Süper Lig 2014-2015 Sezonu 5.incisi

Ampute Futbol Süper Lig 2015-2016 Sezonu 3.üncüsü

Ampute Futbol Türkiye Kupası 2015-2016 Sezonu 2.incisi

Ampute Futbol Süper Lig 2016-2017 Sezonu 2.incisi

Ampute Futbol Türkiye Kupası 2016-2017 Sezonu 2.incisi 

Ampute Futbol Süper Lig 2017-2018 Sezonu 5.incisi

YÜZME BRANŞI:

10-11 Eylül 2011 tarihleri arasında İstanbul ilinde yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Yüzme Şampiyonası

Sporcu – Onur Furkan GÖKÇENOĞLU

100m kurbağa – Breast S6 Kategorisi Erkek – Altın Madalya

400m serbest – Free S6 Kategorisi Erkek – Gümüş Madalya

50m serbest – Free S6 Kategorisi Erkek – Gümüş Madalya

100m sırt – Back S6 Kategorisi Erkek – Bronz Madalya

100m serbest – Free S6 Kategorisi Erkek – Bronz Madalya

16-17 Haziran 2012 tarihleri arasında İstanbul ilinde yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Yüzme Şampiyonası

Sporcu – Onur Furkan GÖKÇENOĞLU

100m sırt – Back S6 Kategorisi Erkek – Altın Madalya

100m serbest – Free S6 Kategorisi Erkek – Gümüş Madalya
50m serbest – Free S6 Kategorisi Erkek – Bronz Madalya

 

ATLETİZM BRANŞI:

16-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Adana ilinde yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atletizm Türkiye Şampiyonası

Sporcu – Tevfik ALAKAZLI

F46 Kategorisi – Disk Atma – Altın Madalya

F46 Kategorisi – Gülle Atma – Bronz Madalya

12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Ankara ilinde yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atletizm Türkiye Şampiyonası

Sporcu – Metin SARUHAN

T46 Kategorisi – 100m Koşu – Gümüş Madalya

T46 Kategorisi – 200m Koşu – Gümüş Madalya

T46 Kategorisi – 400m Koşu – Bronz Madalya

Sporcu – Ahmet TÜRKCAN

F55 Kategorisi – Cirit Atma – Altın Madalya

F55 Kategorisi – Gülle Atma- Altın Madalya

F55 Kategorisi – Disk Atma – Gümüş Madalya

07 Mayıs 2016 tarinde Antalya ilinde yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atletizm Türkiye Şampiyonası

Sporcu – Selami KARAÇOBAN

F44 Kategorisi – Gülle Atma – Altın Madalya

F44 Kategorisi – Disk Atma – Altın Madalya

F44 Kategorisi – Cirit Atma – Gümüş Madalya

Sporcu – Ahmet TÜRKCAN

F55 Kategorisi – Disk Atma – Altın Madalya

F55 Kategorisi – Cirit Atma – Altın Madalya

30/31 Mart – 01 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya ilinde yapılan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atletizm Türkiye Şampiyonası

Sporcu – Burak ABACIOĞLU

T47 Kategorisi – 200m Koşu – Gümüş Madalya

T47 Kategorisi – 400m Koşu – Bronz Madalya

Sporcu – Ahmet TÜRKCAN

F55 Kategorisi – Disk Atma – Altın Madalya